RN73R1JTTD1181A05
DigiKeyn tuotenumero
2019-RN73R1JTTD1181A05TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RN73R1JTTD1181A05CT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RN73R1JTTD1181A05DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN73R1JTTD1181A05
Kuvaus
RES 1.18K OHM 0.05% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.18 kOhms ±0,05% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RN73R1JTTD1181A05 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±5ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)