RN73R1JTTD1050A05 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RN73R1JTTD1050A05 |
Kuvaus | RES 105 OHM 0.05% 1/10W 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 105 Ohms ±0,05% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RN73R1JTTD1050A05 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±5ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,022" (0,55mm) |