RN73H2ETTD1762B50 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
17.6 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1210 (3225 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Metallikalvo
RN73H2ETTD1762B50
DigiKeyn tuotenumero
2019-RN73H2ETTD1762B50TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RN73H2ETTD1762B50CT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RN73H2ETTD1762B50DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN73H2ETTD1762B50
Kuvaus
RES 17.6K OHM 0.1% 1/4W 1210
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RN73H2ETTD1762B50 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)