RN73H2ETTD1171A10
DigiKeyn tuotenumero
2019-RN73H2ETTD1171A10TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RN73H2ETTD1171A10CT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RN73H2ETTD1171A10DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN73H2ETTD1171A10
Kuvaus
RES 1.17K OHM 0.05% 1/4W 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.17 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1210 (3225 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Metallikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RN73H2ETTD1171A10 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±10ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)