RN73H2ETTD1171A10 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RN73H2ETTD1171A10 |
Kuvaus | RES 1.17K OHM 0.05% 1/4W 1210 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1.17 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1210 (3225 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Metallikalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RN73H2ETTD1171A10 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±10ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1210 (3225 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,028" (0,70mm) |