RN73H2ETTD1152A10
DigiKeyn tuotenumero
2019-RN73H2ETTD1152A10TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RN73H2ETTD1152A10CT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RN73H2ETTD1152A10DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN73H2ETTD1152A10
Kuvaus
RES 11.5K OHM 0.05% 1/4W 1210
Tarkka kuvaus
11.5 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1210 (3225 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
RN73H2ETTD1152A10 -mallit
Lämpötilakerroin
±10ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)