RN73H2BTTD9531D50 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
9.53 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Metallikalvo
RN73H2BTTD9531D50
DigiKeyn tuotenumero
2019-RN73H2BTTD9531D50TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RN73H2BTTD9531D50CT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RN73H2BTTD9531D50DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN73H2BTTD9531D50
Kuvaus
RES 9.53K OHM 0.5% 1/4W 1206
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RN73H2BTTD9531D50 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)