RN73H2BTTD6651C25 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
6.65 kOhms ±0,25% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Metallikalvo
RN73H2BTTD6651C25
DigiKeyn tuotenumero
2019-RN73H2BTTD6651C25TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RN73H2BTTD6651C25CT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RN73H2BTTD6651C25DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN73H2BTTD6651C25
Kuvaus
RES 6.65K OHM 0.25% 1/4W 1206
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RN73H2BTTD6651C25 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)