RK73H2BTTD4993F
DigiKeyn tuotenumero
2019-RK73H2BTTD4993FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RK73H2BTTD4993FCT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RK73H2BTTD4993FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RK73H2BTTD4993F
Kuvaus
RES 499K OHM 1% 1/4W 1206
Tarkka kuvaus
499 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RK73H2BTTD4993F -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)