RK73H2ATTD1431D on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
1.43 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
RK73H2ATTD1431D
DigiKeyn tuotenumero
2019-RK73H2ATTD1431DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RK73H2ATTD1431DCT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RK73H2ATTD1431DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RK73H2ATTD1431D
Kuvaus
RES 1.43K OHM 0.5% 1/4W 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RK73H2ATTD1431D -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)