RK73H1ETTP1003F
DigiKeyn tuotenumero
2019-RK73H1ETTP1003FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RK73H1ETTP1003FCT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RK73H1ETTP1003FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RK73H1ETTP1003F
Kuvaus
RES 100K OHM 1% 1/10W 0402
Tarkka kuvaus
100 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RK73H1ETTP1003F -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)