RK73H1ETTP1002F
DigiKeyn tuotenumero
2019-RK73H1ETTP1002FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RK73H1ETTP1002FCT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RK73H1ETTP1002FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RK73H1ETTP1002F
Kuvaus
RES 10K OHM 1% 1/10W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RK73H1ETTP1002F -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)