RK73G2ATTD1500C
DigiKeyn tuotenumero
2019-RK73G2ATTD1500CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RK73G2ATTD1500C
Kuvaus
THICKFILM RESISTOR 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 Ohms ±0,25% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RK73G2ATTD1500C -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)