RK73G1JTTD3243F on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
324 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
RK73G1JTTD3243F
DigiKeyn tuotenumero
2019-RK73G1JTTD3243FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RK73G1JTTD3243FCT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RK73G1JTTD3243FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RK73G1JTTD3243F
Kuvaus
RES 324K OHM 1% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RK73G1JTTD3243F -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)