RK73G1ETTP4022C
DigiKeyn tuotenumero
2019-RK73G1ETTP4022CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RK73G1ETTP4022C
Kuvaus
RES 40.2K OHM 0.25% 1/10W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40.2 kOhms ±0,25% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RK73G1ETTP4022C -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)