CL1008-J123JQL1T-1
DigiKeyn tuotenumero
1674-CL1008-J123JQL1T-1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1674-CL1008-J123JQL1T-1CT-ND - Cut Tape (CT)
1674-CL1008-J123JQL1T-1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CL1008-J123JQL1T-1
Kuvaus
FIXED IND 10000NH 1000MA SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 nH Keraaminen Induktori 1000 mA 1008 (2520 metrinen)
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
Valm.
Q taajuudella
50 @ 500MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Keraaminen
Pakkaus / kotelo
1008 (2520 metrinen)
Materiaali - ydin
Valmistajan laitepakkaus
1008
Induktanssi
Koko/mitat
0,115" pit. x 0,110" lev. (2,92mm x 2,79mm)