SBSMP1000224MXT
DigiKeyn tuotenumero
1608-1484-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1608-1484-1-ND - Cut Tape (CT)
1608-1484-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBSMP1000224MXT
Kuvaus
FILTER LC(PI) 0.22UF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LC (Pi) EMI-suodattimet 3rd Tilaus Alipäästö 1 kanavainen C = 0,22µF 10 A 2220 (5750 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Kategoria
Arvot
C = 0,22µF
Valmistaja
Knowles Syfer
ESD-suojaus
No
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Jännite – nimellinen
100V
Tyyppi
Alipäästö
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatinjärjestys
3rd
Pakkaus / kotelo
2220 (5750 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Teknologia
LC (Pi)
Koko/mitat
0,224" pit. x 0,197" lev. (5,70mm x 5,00mm)
Kanavien lukumäärä
1
Korkeus
0,133" (3,38mm)
Vaimennusarvo
44dB @ 100MHz
Päätuotenumero
Virta
10 A