SBSMC1000334MXB on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Knowles Syfer
Varastossa: 23 119
Tekniset tiedot
0.33 µF Läpisyöttökondensaattorit 100V 20 A 2220 (5750 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
SBSMC1000334MXB
DigiKeyn tuotenumero
SBSMC1000334MXB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBSMC1000334MXB
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 0.33UF 100V 2220
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SBSMC1000334MXB -mallit
Kategoria
Virta
20 A
Valmistaja
Knowles Syfer
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Kytkentähäviö
43dB @ 100MHz
Pakkaustapa
Irtotavara
Lämpötilakerroin
X7R
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Läpisyöttö
Pakkaus / kotelo
2220 (5750 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Kapasitanssi
0.33 µF
Koko/mitat
0,224" pit. x 0,197" lev. (5,70mm x 5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,133" (3,38mm)
Jännite – nimellinen
100V