404027K02P40BQRAF9LM | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 404027K02P40BQRAF9LM |
Kuvaus | CAP CER 2.4PF 7KV C0G 4040 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2.4 pF ±0,1pF 7000V (7kV) Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 4040 (1010 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Ominaisuudet Korkea Q, Matala häviö, Ei-magneettinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Kapasitanssi | Pakkaus / kotelo 4040 (1010 metrinen) |
Toleranssi ±0,1pF | Koko/mitat 0,402" pit. x 0,402" lev. (10,20mm x 10,20mm) |
Jännite – nimellinen | Paksuus (maks.) 0,197" (5,00mm) |