404027K02P40BQRAF9LM
DigiKeyn tuotenumero
1608-404027K02P40BQRAF9LMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1608-404027K02P40BQRAF9LMCT-ND - Cut Tape (CT)
1608-404027K02P40BQRAF9LMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
404027K02P40BQRAF9LM
Kuvaus
CAP CER 2.4PF 7KV C0G 4040
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.4 pF ±0,1pF 7000V (7kV) Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 4040 (1010 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkea Q, Matala häviö, Ei-magneettinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
4040 (1010 metrinen)
Toleranssi
±0,1pF
Koko/mitat
0,402" pit. x 0,402" lev. (10,20mm x 10,20mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,197" (5,00mm)