404027K00510GQRAF9LM
DigiKeyn tuotenumero
1608-404027K00510GQRAF9LMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1608-404027K00510GQRAF9LMCT-ND - Cut Tape (CT)
1608-404027K00510GQRAF9LMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
404027K00510GQRAF9LM
Kuvaus
CAP CER 51PF 7KV C0G 4040
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
51 pF ±2% 7000V (7kV) Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 4040 (1010 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkea Q, Matala häviö, Ei-magneettinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
4040 (1010 metrinen)
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,402" pit. x 0,402" lev. (10,20mm x 10,20mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,197" (5,00mm)