2225Y2000105JDT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
1 µF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 2225 (5763 metrinen)
2225Y2000105JDT
DigiKeyn tuotenumero
2225Y2000105JDT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2225Y2000105JDT
Kuvaus
CAP CER 1UF 200V X7R 2225
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
2225Y2000105JDT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
2225 (5763 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,224" pit. x 0,248" lev. (5,70mm x 6,30mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,098" (2,50mm)