1825Y0500474KXT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 990
KEMET
0.47 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 1825 (4564 metrinen)
1825Y0500474KXT
DigiKeyn tuotenumero
1825Y0500474KXT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1825Y0500474KXT
Kuvaus
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1825
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1825Y0500474KXT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1825 (4564 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,252" lev. (4,50mm x 6,40mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,098" (2,50mm)