1812Y2000104JDT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
Samankaltainen
KEMET
0.1 µF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 1812 (4532 metrinen)
1812Y2000104JDT
DigiKeyn tuotenumero
1812Y2000104JDT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1812Y2000104JDT
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1812Y2000104JDT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,098" (2,50mm)