1808JA250681JGTS2X
DigiKeyn tuotenumero
1608-1808JA250681JGTS2XTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1808JA250681JGTS2X
Kuvaus
CAP CER 680PF 250VAC C0GNP0 1808
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 pF ±5% 250VAC Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1808 (4520 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
DC-liite H, kosteus 3B-liite I, korkea jännite
Sarja
Luokitukset
X2
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1808 (4520 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,079" lev. (4,50mm x 2,00mm)