1210Y5000473JDT
DigiKeyn tuotenumero
1210Y5000473JDT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1210Y5000473JDT
Kuvaus
CAP CER 0.047UF 500V X7R 1210
Tarkka kuvaus
0.047 µF ±5% 500V Keraamiset kondensaattorit X7R 1210 (3225 metrinen)
EDA/CAD-mallit
1210Y5000473JDT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi, Korkeisiin lämpötiloihin
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,079" (2,00mm)