1210Y5000103JET on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
10000 pF ±5% 500V Keraamiset kondensaattorit X7R 1210 (3225 metrinen)
1210Y5000103JET
DigiKeyn tuotenumero
1210Y5000103JET-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1210Y5000103JET
Kuvaus
CAP CER 10000PF 500V X7R 1210
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1210Y5000103JET -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,079" (2,00mm)