1210Y0630682JXT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
6800 pF ±5% 63V Keraamiset kondensaattorit X7R 1210 (3225 metrinen)
1210Y0630682JXT
DigiKeyn tuotenumero
1210Y0630682JXT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1210Y0630682JXT
Kuvaus
CAP CER 6800PF 63V X7R 1210
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1210Y0630682JXT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,079" (2,00mm)