1210Y0630153KFT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
0.015 µF ±10% 63V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1210 (3225 metrinen)
1210Y0630153KFT
DigiKeyn tuotenumero
1210Y0630153KFT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1210Y0630153KFT
Kuvaus
CAP CER 0.015UF 63V C0G/NP0 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1210Y0630153KFT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi, Korkeisiin lämpötiloihin
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,079" (2,00mm)