1210J2500152GFT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
1500 pF ±2% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1210 (3225 metrinen)
1210J2500152GFT
DigiKeyn tuotenumero
1210J2500152GFT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1210J2500152GFT
Kuvaus
CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 1210
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1210J2500152GFT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,079" (2,00mm)