1210J1000332FCT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
KEMET
3300 pF ±1% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 metrinen)
1210J1000332FCT
DigiKeyn tuotenumero
1210J1000332FCT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1210J1000332FCT
Kuvaus
CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 1210
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1210J1000332FCT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±1%
Paksuus (maks.)
0,079" (2,00mm)