1210J0500470FAT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
47 pF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 metrinen)
1210J0500470FAT
DigiKeyn tuotenumero
1210J0500470FAT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1210J0500470FAT
Kuvaus
CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 1210
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1210J0500470FAT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,079" (2,00mm)