1210J0160155JDT
DigiKeyn tuotenumero
1210J0160155JDT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1210J0160155JDT
Kuvaus
CAP CER 1.5UF 16V X7R 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 µF ±5% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 1210 (3225 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1210J0160155JDT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,079" (2,00mm)