1206Y2500392JDT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
3900 pF ±5% 250V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
1206Y2500392JDT
DigiKeyn tuotenumero
1206Y2500392JDT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1206Y2500392JDT
Kuvaus
CAP CER 3900PF 250V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1206Y2500392JDT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi, Korkeisiin lämpötiloihin
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,063" (1,60mm)