1206Y1000104KST on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 272
Suora
KEMET
Varastossa: 21
Suora
TDK
KEMET
TDK
Samankaltainen
0.1 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)