1206J2000122JFT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
1200 pF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1206 (3216 metrinen)
1206J2000122JFT
DigiKeyn tuotenumero
1206J2000122JFT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1206J2000122JFT
Kuvaus
CAP CER 1200PF 200V C0G/NP0 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1206J2000122JFT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,063" (1,60mm)