1206J0500154KDT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
0.15 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
1206J0500154KDT
DigiKeyn tuotenumero
1206J0500154KDT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1206J0500154KDT
Kuvaus
CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1206J0500154KDT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,063" (1,60mm)