0805Y5000181JFT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Tekniset tiedot
Samankaltainen
180 pF ±5% 500V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y5000181JFT
DigiKeyn tuotenumero
0805Y5000181JFT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805Y5000181JFT
Kuvaus
CAP CER 180PF 500V C0G/NP0 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0805Y5000181JFT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi, Korkeisiin lämpötiloihin
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,051" (1,30mm)