0805Y2000183JET
DigiKeyn tuotenumero
0805Y2000183JET-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805Y2000183JET
Kuvaus
CAP CER 0.018UF 200V X7R 0805
Tarkka kuvaus
0.018 µF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
0805Y2000183JET -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,051" (1,30mm)