0805Y2000103JXTM01 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
Tuotteen 0805Y2000103JXTM01 kuvaa ei ole saatavana
0805Y2000103JXTM01
DigiKeyn tuotenumero
1608-0805Y2000103JXTM01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805Y2000103JXTM01
Kuvaus
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Tarkka kuvaus
10000 pF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Jännite – nimellinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Lämpötilakerroin
Paksuus (maks.)
0,051" (1,30mm)