0805Y1000473KDT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
0.047 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y1000473KDT
DigiKeyn tuotenumero
0805Y1000473KDT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805Y1000473KDT
Kuvaus
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0805Y1000473KDT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi, Korkeisiin lämpötiloihin
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,051" (1,30mm)