0805J1000681KCT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
680 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metrinen)
0805J1000681KCT
DigiKeyn tuotenumero
0805J1000681KCT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805J1000681KCT
Kuvaus
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0805J1000681KCT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,051" (1,30mm)