0603Y2000331KET on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
330 pF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
0603Y2000331KET
DigiKeyn tuotenumero
0603Y2000331KET-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603Y2000331KET
Kuvaus
CAP CER 330PF 200V X7R 0603
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0603Y2000331KET -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)