0603Y1000821JET on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
820 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
0603Y1000821JET
DigiKeyn tuotenumero
0603Y1000821JET-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603Y1000821JET
Kuvaus
CAP CER 820PF 100V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0603Y1000821JET -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)