0603Y1000121JCT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
120 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
0603Y1000121JCT
DigiKeyn tuotenumero
0603Y1000121JCT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603Y1000121JCT
Kuvaus
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0603
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0603Y1000121JCT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi, Korkeisiin lämpötiloihin
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)