0603Y0630333JXT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
0.033 µF ±5% 63V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
0603Y0630333JXT
DigiKeyn tuotenumero
0603Y0630333JXT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603Y0630333JXT
Kuvaus
CAP CER 0.033UF 63V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0603Y0630333JXT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi, Korkeisiin lämpötiloihin
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)