0603J2000100GCT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
YAGEO
YAGEO
10 pF ±2% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrinen)
0603J2000100GCT
DigiKeyn tuotenumero
0603J2000100GCT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603J2000100GCT
Kuvaus
CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0603J2000100GCT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)