0603J1000820JFT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
82 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
0603J1000820JFT
DigiKeyn tuotenumero
0603J1000820JFT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603J1000820JFT
Kuvaus
CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0603J1000820JFT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)