0603J1000331KXT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
330 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
0603J1000331KXT
DigiKeyn tuotenumero
0603J1000331KXT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603J1000331KXT
Kuvaus
CAP CER 330PF 100V X7R 0603
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0603J1000331KXT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)