SC36-11EWA
SC36-11EWA
SC36-11EWA
DigiKeyn tuotenumero
754-2293-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SC36-11EWA
Kuvaus
DISPLAY 7SEG 0.36" SGL RED 10DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LED merkit ja numerot Punainen 7 segmenttiä 1 Merkki Yhteiskatodi 2V 20mA 0,551" kork. x 0,295" lev. x 0,335" syv. (14,00mm x 7,50mm x 8,50mm) 10-DIP (0,200", 5,08mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SC36-11EWA -mallit
Kategoria
Väri
Punainen
Valmistaja
Kingbright
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Pakkaustapa
Putki
Virta - testi
20mA
Osan tila
Aktiivinen
Millikandelaluokitus
2,1mcd
Merkkien lukumäärä
1
Aallonpituus - huippu
627nm
Koko/mitat
0,551" kork. x 0,295" lev. x 0,335" syv. (14,00mm x 7,50mm x 8,50mm)
Tehohäviö (maks.)
75mW
Numeron/kirjaimen koko
0,36" (9,14mm)
Pakkaus / kotelo
10-DIP (0,200", 5,08mm)